این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
فهرست مرسوله های پستی حاوی گواهینامه های کنگره جهت پیگیری وضعیت مرسوله ها از طریق سایت شرکت پست                گزارش تصویری از برگزاری دومین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی
فهرست مرسوله های پستی حاوی گواهینامه های کنگره جهت پیگیری وضعیت مرسوله ها از طریق سایت شرکت پست
بدینوسیله به اطلاع می رساند ، کلیه بسته های پستی پژوهشگران گرامی تا تاریخ 94/03/12 ارسال گردیده است ، لذا عزیزان می توانند با استخراج شماره مرسوله خود از فهرست ضمیمه شده زیر ، با مراجعه به سایت http://www.post.ir از وضعیت مرسوله خود اطلاع حاصل نمایند.
1394/03/12 ادامه مطلب


خداوند بلندمرتبه را شاکریم که توفیق برنامه ریزی و تدوین در جهت برگزاری دومین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی را نصیبمان نموده است. همانطور که استحضار دارید اولین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی در تاریخ 11 اردیبهشت ماه سال 1393 با همت اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور و با حمایت و استقبال بی نظیر دستگاه های اجرایی ملی و استانی در شهر گرگان برگزار گردید. تلاش در جهت هم افزایی دانش مهندسی عمران و نوآوری در فنون نوین ساخت پروژه های عمرانی کشور ، از مهمترین اهداف و دستاوردهای این کنگره بوده است. پس از برگزاری اولین کنگره و به پیشنهاد مدیران محترم کل دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی حامی برگزاری کنگره ، دبیرخانه دائمی کنگره در شهر گرگان برپا شد که این دبیرخانه در طول سال به صورت دائمی در حال فعالیت بوده و با هماهنگی و تحت نظارت دستگاه های اجرایی حامی به فعالیت می پردازد. مجموعه برگزارکننده دومین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی امیدوار است تا ضمن حصول دستاوردهای نوینی در عرصه مهندسی عمران ، همچون اولین کنگره یکی از خاص ترین و با کیفیت ترین گردهمایی های در سطح ملی را با همکاری پژوهشگران و اساتید عزیز سراسر کشور برگزار نماید.


گزارش تصویری از برگزاری اولین کنگره

editor_file/222.pdf

 


دبیرخانه کنگره

آدرس دبیرخانه دائمی :
استان گلستان
شهرستان گرگان عدالت 34 مجتمع پزشکان مهر طبقه 4 واحد 10

تلفن : 32342132-017

ایمیل : info@nccp.ir

 

تاریخ برگزاری کنگره :
7 خرداد ماه سال 94

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات :
18 اردیبهشت ماه سال 94

اعلام نتایج داوری اصل مقالات :
20 اردیبهشت ماه سال 94

آخرین مهلت ثبت نام در کنگره :
23 اردیبهشت ماه سال 94

 


سه شنبه 10 اسفند ماه 1395

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان